Menu

Porozmawiajmy!

hello@webrace.pl +48 603 670 743

Obserwuj nas

Dla hołm zaprojektowaliśmy piękny branding, dzięki któremu marka zyskała unikalną tożsamość

Klient

Hołm Development

Zakres

Branding, UX, Print

Cel

Zbudowanie spójnego wizerunku dla firmy deweloperskiej działającej na terenie Łodzi.

#1 Naming

Na początek stworzyliśmy nazwę firmy – hołm. Klientowi zależało na to aby w pewien sposób podkreślić, że oferuje najlepsze mieszkania w Łodzi, wykończone pod klucz. Sięgnęliśmy do słowa “home” z j. angielskiego “dom”. Zapisaliśmy je tak jak się wymawia “hołm”. Dzięki literze ł w nazwie mogliśmy nawiązać do Łodzi jak i bezpośrednio do rdzenia biznesu.

#2 Logo

Kreatywne podejście w namingu pozwoliło nam stworzyć unikalny znak, w którym typografia łączy się z sygnetem. Znak graficzny nawiązuje do klucza, którego zakończenie jest literą m, czyli ostatnią w nazwie hołm. Element klucza, tworzy również podstawę do budowy pozostałych elementów identyfikacji wizualnej.

#3 Identyfikacja wizualna

Poza logo zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy materiały identyfikacji wizualnej takie jak teczki firmowe, broszury czy gadżety firmowe.

Razem możemy stworzyć
piękne rzeczy

Skontaktuj się z nami, porozmawiamy o Twoim projekcie, doradzimy, odradzimy i pomozemy w podjęciu odpowiednich decyzji. Możesz puścić nam maila, zostawić wiadomość na messengerze lub zadzwonić. Tak jak Ci wygodnie.